O kancelarii


Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. W naszym działaniu wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, dlatego za każdym razem odpowiednio dostosowujemy formę świadczonej pomocy prawnej. Naszym Klientom oferujemy w szczególności doradztwo prawne, sporządzanie umów i opinii prawnych, reprezentację przed sądami oraz organami administracji, mediację w sporach na etapie przedsądowym oraz stałą obsługę prawną przedsiębiorców.

 

Zakres usług


Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną, świadcząc pomoc prawną z zakresu różnorodnych dziedzin prawa. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i gospodarczych. Pomoc prawną świadczymy zarówno w formie pojedynczych porad, jak i poprzez stałą obsługę prawną Klienta.

 

Honorarium


Kwestię wynagrodzenia ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Jego wysokość zależy od stopnia skomplikowania danej sprawy, nakładu pracy oraz wartości przedmiotu sporu.

Swoim Klientom proponujemy następujące zasady wynagradzania:

  • wynagrodzenie kwotowe - określone z góry wynagrodzenie za prowadzenie sprawy wyliczone w oparciu o przewidywany czas pracy i charakter zlecenia,
  • stawkę godzinową - z góry ustalone wynagrodzenie za godzinę świadczonej pomocy prawnej,
  • wynagrodzenie ryczałtowe – stałe wynagrodzenie za ustalony okres rozliczeniowy, uzgodnione z Klientem w zależności od rodzaju i ilości potencjalnych spraw,
  • wynagrodzenie za sukces („success fee”) - wynagrodzenie zależne od wyniku prowadzonej sprawy.

Jesteśmy przy tym otwarci na rozłożenie płatności wynagrodzenia na raty.

 

Zespół


Nasza Kancelaria to zespół zaangażowanych ludzi skupionych na znalezieniu skutecznego rozwiązania w każdej sprawie. Zależy nam, by każdy powierzony problem rozwiązać w sposób najbardziej korzystny dla Klienta.

Radca prawny Kornel Tomczak

Kornel Tomczak

Właściciel kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obronił pracę magisterską w 2013 roku. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych w Poznaniu. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej zdał egzamin zawodowy oraz został wpisany na listę radców prawnych.

 

Kontakt


Kancelaria Radcy Prawnego Kornel Tomczak
localization  ul. Jana Pawła II 32, 62-300 Września
mail  biuro@tomczak-kancelaria.pl
phone  693 956 617
Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy, napisz do nas.